0544-662888
רשימת שירותינו המקצועיים

האנשים שלנו


מיכאל קארו
אוהב ועוסק באמנות פלאסטית (ציור, פיסול, קרמיקה ותבליט) מגיל 6.
עד שנת 1988, עסק במקביל לתפקידי ניהול בתעשייה גם ביצירה אמנותית, אוצרות וכתיבת ביקורת על אמנות.
ייסד ומנהל את "קארו אמנויות" לשימור ושיקום אמנות.( מ 1988).
ההתמחות שלו היא: טיפול משמר (מונע) וטיפול שיקומי ליצירות שנפגעו.
מדובר בעיקר ביצירות דו-מימדיות: ציורים-Easel paintings, על קנבס ועל לוחות, עבודות מקוריות על נייר, שעתוקים ( רפרודוקציות) בטכניקות השונות.

מיכאל מאמין, שאת הידע הנצבר יש לחלוק אם אחרים, ושיש לפעול להגברת המודעות לטיפול נכון ביצירות אמנות, לכן מיכאל פיתח סידרת הרצאות בנושא תחזוקה נכונה, שיקום ושימור אמנות. ההרצאות מתקיימות במסגרות שונות, העיקרית שבהן היא מכללת "שורשים", ובמסגרות פרטיות.

הכשרה מקצועית :
• לימודי אמנות וסוציולוגיה באוניברסיטת חיפה.
• ניהול משאבי אנוש, בטכניון, חיפה.
• לימודי אמנות במכללת תל חי.
• השתלמות במחלקה הרסטורציה של הגלריה הלאומית בפראג, תחת הדרכתו של מר מרטין שווסטקה .
• השתלמות תחת הדרכתה של הגברת מרייה בנצ'ין מה-National Archive, אוטווה ,קנדה, 2001.
• הכשרה והדרכה ע"י מר פטריק רווינס ( Ravines ) מומחה בעל שם בין לאומי מ BWC, בתחום שימור נייר.

אלה ( אלבירה) רבינוביץ', בעלת תואר שני בעיצוב ואמנות. אלה מתמחה מאז 1997, בשימור ושיקום יצירות אמנות. היא ציירת מוכשרת. גישתה הנעימה ומקצועיותה והידע העמוק באמנות פלסטית, מוערכים מאוד על ידי לקוחותינו. אלה היא יד ימינו של מיכאל ובעלת ידע רחב באומנות פלסטית בכלל ובציור בפרט.

אלה נולדה בעיר לבוב באוקראינה. מגיל צעיר גילתה כישרון נדיר לצורה וצבע, למדה אומנות ועיצוב במכון לאמנות דקורטיבית והמשיכה בלימודים לתואר שני באמנות. עבדה כמעצבת ראשית של קונצרן טקסטיל גדול באוקראינה. עלתה עם משפחתה לארץ בשנת 1992. והתיישבה בחיפה.

יצירתה האמנותית מגוונת, מתבטאת בעיקר בציור, נופים ריאליסטים ומופשטים למחצה, שמעבירים רגשות ותחושות עמוקים. ביצע עבודות ( אמנות מוזמנת),עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים. יצירותיה נמצאות באוספים בארץ וארצות הברית.

ד"ר סרגי שניצר – מנהל הגלריה ואירועי תרבות בקארו.
נולד ב 1949 במוסקבה, הוא רופא ומדען, אוהב אמנות ואמן בפני עצמו, מתמחה בציור דיגיטלי המבוסס על צילומיו. מאז עלייתו ארצה מתגורר בחיפה. בשנת 1992 היה בין מקימי חברת "לומיטסט", בה הוא משמש כמדען הראשי, במקביל הקים את גלרית "שער סגול" בעין הוד.
אצר תערוכות רבות והשתתף כאמן בתערוכות רבות בארץ ובחו"ל. סרגי רואה בניהול הגלריה הזדמנות להרבות את היופי בעולמנו, לחשוף את המבקרים ליצירות במגוון סגנונות וטכניקות, לשלב בין אמנות פלסטית, מוזיקה ותרבות ובעיקר לאפשר קשר בין אמנים יוצרים לקהל אוהב אמנות.

ולדימיר שחנין, התמחה במסגור משמר, ולדימיר בעל השכלה אקדמית רחבה וידע רב באמנות, מלווה את קארו אמנויות מאז שנת 1993. פרט לנושא המסגור תורם ולדימיר מכישרונותיו גם בתחום בנית מתקנים, שיקום מסגרות עתיקות ותחזוקה.


קארו אמנויות מספקת שרות בעיקר למגזר הפרטי ומספר לקוחות מוסדיים כמו: הטכניון, מכון "שם עולם", חברת חשמל, הפקולטה לרפואה בחיפה, בית יולס, אוניברסיטת חיפה ועוד.

חברות ב:

IIC - The International Institute for Conservation of Historic and Artistic Works

חברות ב:

הארגון הישראלי לשימור נכסי תרבות - ISCPCP


טרוי - בניית אתרים